[]
1 Step 1
BrainFit Baby Başvuru Formu

Lütfen form sonrasında yönlendirilen sayfadan randevu oluşturunuz.

Adınız Soyadınız
Çocuğunuzun Adı
Telefon Numaranız
Previous
Next

BABY PROGRAMI NEDİR ?

BrainFit Baby programı bebeklerin gelişimi için gerekli olan temel yapıların sağlıklı bir şekilde gelişmesi için tasarlanmıştır. Ebeveynler ve onların bakıcıları ayrıca bebeklere ev ortamında bu kritik gelişim döneminde nasıl oyunlar yolu ile destekleneceğini öğrenir ve danışmanlık alırlar.

Programın içinde dünyaca kabul gören, çocuk gelişimi alanındaki yeni bilgiler ışığında güncellenmiş, kısa ve kolayca uygulanabilen  “Brigance Early Childhood Testi” ile çocuğunuzun güçlü ve zayıf yanlarının ölçülmesinin yanı sıra potansiyel gelişimsel gerilik ve üstün gelişimi de tespit ediyoruz.

Tamamen kişiselleştirilmiş mobil egzersiz ve takip aplikasyonu ile zihin egzersizlerini dilediğiniz zaman uygulayarak çocuğunuzun gelişimini günlük olarak takip edebilirsiniz.

NEDEN ÖNEMLİ ?

Çocuğunuzun beyin gelişimi 0-3 yaş döneminde hayati önem taşır. 

Doğumdan sonra nöronlar arası bağlantılar (synapses) oluşmaya başlar. İlk bir yıl içerisinde milyonlarca bağlantı oluşmuş olur. 2 yaşında bir bebeğin beynindeki bağlantılar bir yetişkin beynindekilerden iki kat daha fazladır. Dışarıdan uyarı almamış nöronlar diğer nöronlarla bağlantıya geçmezler. İlk bağlantılar şekillendiğinde, beyin bu mevcut bağlantıları geliştirmeye başlar.

Yaşamın ilk 10 yılında iyi uyarılmış nöral bağlantılar büyürler, kuvvetlenirler, daha iyi organize olurlar.. 3-6 yaş arası nöronlar arasındaki bağlantıların en üst seviyede gerçekleştiği dönemdir. Çocukluk döneminin geçtiği yaşam ve çevre koşulları beyin işlevselliğini olumlu veya olumsuz etkilediği, oyun oynamayan ve çok az dokunulan çocuklarda beyin gelişiminin akranlarından %20-30 daha az olduğu kanıtlanmıştır.

Türkiye’de ilk ve tek 0-3 Yaş Bütünsel Beyin Gelişim Programı olan BrainFit Baby ile çocuğunuzun geleceğini etkileyecek bu en kritik dönemde doğru oyunlar ve aktiviteler ile nöronal bağlantıların doğru kullanılması sağlanır.

BABY SINIFLARI

9-16 ay arası bebekler için uygulanan programımız hafta da 1 seans 50 dakika BrainFit Gelişim Merkezlerinde hafta da 6 gün Bireysel Mobil Aplikasyon ile evde uygulanmaktadır.

17-24 ay arası bebekler için uygulanan programımız hafta da 1 seans 50 dakika BrainFit Gelişim Merkezlerinde hafta da 6 gün Bireysel Mobil Aplikasyon ile evde uygulanmaktadır.

25-36 ay arası bebekler için uygulanan programımız hafta da 1 seans 50 dakika BrainFit Gelişim Merkezlerinde hafta da 6 gün Bireysel Mobil Aplikasyon ile evde uygulanmaktadır.

  • Vali Rahmi Bey Mahallesi 138 Sokak No 27 Buca / İZMİR
  • 0232 487 74 84
  • buca@brainfit.com.tr